Strona główna   »   Aktualności   »   Podaruj święta osieroconym dzieciom

Podaruj święta osieroconym dzieciom

Podaruj święta osieroconym dzieciom_logo_2018_kompres

Dzieci, którymi opiekujemy się w naszych Rodzinnych Domach Dziecka to dzieci porzucone lub zabrane z rodzin patologicznych. Większość z nich, trafiając do nas, nie zna zwyczajów świątecznych, nigdy nie uczestniczyło w Wigilii, nie dostało żadnego prezentu.

                                                                                              POMÓŻ TERAZ_bn_2018

Co roku przykładamy wielką wagę do tego, aby dzieci z naszych Rodzinnych Domów Dziecka miały prawdziwe Boże Narodzenie. Chcemy budować ich poczucie bezpieczeństwa, podarować im piękne wspomnienia, rodzinną atmosferę, obecność osób, dla których są ważne.  Dbamy o to, aby na stole wigilijnym pojawiły się tradycyjne dania- najlepiej, aby było ich aż dwanaście, aby w salonie stanęła kolorowa choinka, aby były kolędy, biały obrus, odświętne stroje. I to co dla dzieci jest bardzo ważne: aby były prezenty. Nasze dzieci nie oczekują drogich upominków. Dla nich największą wartość ma to, że dostają prezent tylko dla nich, że ktoś o nich pomyślał, że dostają coś nowego, czego nikt im nie zabierze.

                                                                                                               fofot-kompres1

Pod naszą opieką, w 14. Rodzinnych Domach Dziecka, jest 135 opuszczonych dzieci. Organizacja świąt Bożego Narodzenia dla takiej ilości Podopiecznych staje się dużym wyzwaniem logistycznym i przede wszystkim finansowym. Wiemy jednak, że możemy liczyć na wsparcie osób o dobrych sercach.

 

Chcemy Was prosić o pomoc w organizacji Świąt Bożego Narodzenia dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka Happy Kids. Każde dziecko weźmie udział w wieczerzy wigilijnej, otrzyma prezent, będzie świętowało kolejne dwa dni Bożego Narodzenia. Przekazując wpłatę na ten cel, pomożecie  spełnić delikatne dziecięce marzenia o prawdziwych Świętach.

 

40 zł-kompres 90zł-kompres dowolna kwota-kompres

POMÓŻ TERAZ_bn_2018

Ta wpłata to nie tylko wymiar materialnej organizacji Świąt: to pomoc w zapewnieniu szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa opuszczonym dzieciom, to budowanie pięknych wspomnień na całe życie. Efekty tej pomocy będą nie do przecenienia – już teraz za nie dziękujemy.

 

        Jak można pomóc?

  1. Dokonując wpłaty na konto: 90 2030 0045 1110 0000 0416 6090

    z dopiskiem „Świąteczna pomoc dla dzieci”

  2. Wpłacając online tutaj

  3. Jeśli Twoja firma chce wziąć udział w naszej akcji, zachęcamy do przekazania darowizny na organizację Świąt dla dzieci z rodzinnych domów dziecka Happy Kids lub do zrobienia paczek dla dzieci
    (prosimy tylko o nowe rzeczy)

 

POMÓŻ TERAZ_bn_2018

 

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni