Strona główna   »   Aktualności   »   Pomóżmy Maćkowi wygrać życie

Pomóżmy Maćkowi wygrać życie

maciek2b

Maciek gra mecz, mecz o życie!
Gra z guzem pnia mózgu, wesprzyj go w tej ciężkiej rozgrywce!

 

Maciek jest uczniem V-tej klasy Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi. Do czerwca tego roku miał plany, pomysły, realizacje, chciał być sportowcem, nie wiedział jednak, że będzie dane mu rozegrać grę o najwyższą stawkę, którą jest życie. Diagnoza lekarska postawiła wszystko na jedną szalę – guz pnia mózgu. Teraz zamiast szkolnego boiska gra o wszystko toczy się w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im M. Konopnickiej w Łodzi, życie Maćka potoczyło się tak, że boisko, rozgrywki sportowe na nim musiał zamienić na oddział szpitalny.
Walka się toczy, walczy Maciek, jego Rodzice, koleżanki i koledzy z klasy szkolnej, z podwórka… walczy Społeczność Szkoły Podstawowej nr 81.
Walczymy również my, poruszeni historią Maćka.

 

Pomóż i Ty, gdyż walka jest ciężka, ale i kosztowna oraz wyczerpująca dla jego rodziny, a toczy się o wszystko- o życie.

 

 

Tu poniżej tekst z rozmowy z Mamą Maćka:
„Opieka pozbawia mnie możliwości wykonywania pracy, a codzienność nie ma skrupułów. Koszty lekarstw, środków pielęgnacji, konsultacje lekarskie, rehabilitacja i dojazdy mocno dają o sobie znać. Nie poddajemy się jednak. Walczymy by móc wykorzystać choć by najmniejszą szansę na wygraną. Stawką jest życie na które Maciuś ma tak wiele pomysłów.
Proszę jako mama, pomóżcie nam w tej walce. Wierze, że mój syn wróci do domu. Wierze, bo jest silny!
Pragnę aby mógł znowu wyjść na podwórko, poganiać za piłką, pobawić się ze stęsknionym za nim psem, cieszyć się dzieciństwem jak jego rówieśnicy.
Będę wdzięczna za każdą podarowaną pomoc, wsparcie i podarowanie mojemu synkowi kolejnego dnia.”

 

Pomóc Maćkowi można, wpłacając darowiznę online tutaj lub robiąc przelew tradycyjny na konto :
14 1160 2202 0000 0000 3342 4618
z dopiskiem „Maciek Król”

 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączą się do walki o zdrowie Maćka.

 

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni