Strona główna   »   Projekt Dąbrówka-Strumiany

Projekt Dąbrówka-Strumiany

11. rodzinny dom Fundacji HAPPY KIDS powstanie w Dąbrówce Strumiany pod Zgierzem, przy ul. Pogodnej 76, na działce ofiarowanej przez Zarząd Powiatu Zgierskiego uchwałą Nr 21/108/13 uprawomocnioną poprzez podpisanie aktu notarialnego. 

Fundacja, przystąpiła do projektu budowy nowego rodzinnego domu dziecka, którego projekt powstał na bazie wieloletniego doświadczenia i wiedzy związanej z prowadzeniem dotychczasowych domów. Przez 1,5 roku pracując z architektami oraz osobami bezpośrednio wykonującymi tak trudny zawód jakim jest rodzic zastępczy, stworzyliśmy projekt uwzględniający specyfikę jaka charakteryzuje potrzeby dla prawidłowego funkcjonowania.

Projekt, który w swoim założeniu ma stanowić swoisty wzorzec dla rodzin, organizacji i instytucji, które chciałby prowadzić podobne domy będzie otwarty dla tych, którym bliska jest idea rodzinnej pieczy zastępczej na najwyższym poziomie.

Jest to również działanie, które stanowi początek szerszego projektu jakim jest przygotowanie i wdrażanie najwyższych standardów w rodzinnej opiece zastępczej w innych, już funkcjonujących rodzinnych domach dziecka w całej Polsce… a nasza Fundacja jest najlepszym przykładem jaka powinna to być jakość.

Wesprzyj projekt budowy nowego domu – kliknij

dobrowka1

dobrowka2

Aby pomyślnie sfinalizować projekt, Fundacja pozyskuje środki na różne sposoby, m.in. poprzez:

To na ten cel nasi Partnerzy i Sympatycy zbierają fundusze podczas różnych wydarzeń: sportowych czy  kulturalnych,  targów, przeglądów, wystaw.

I tak rozegrali dla nas

Charytatywny Turniej Piłki Plażowej

dobrowka3

Udostępnili scenę na

spektakl charytatywny

dobrowka4

Zaprosili nas

do epicentrum łódzkości/ludzkości

139

Nieustająco serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom i zachęcamy do współtworzenia

11. Rodzinnego Domu Fundacji HAPPY KIDS w Dąbrówce StrumianyPartnerzy strategiczni