Strona główna   »   Wesprzyj działania Fundacji Happy Kids 2018

Wesprzyj działania Fundacji Happy Kids 2018

Fundacja Happy Kids od 15 lat pomaga potrzebującym dzieciom. Wśród Podopiecznych Fundacji są dzieci osierocone oraz te, których rodzice są pozbawieni praw rodzicielskich bądź mają je ograniczone.

Wszystkie te dzieci łączy jedno: marzenie o prawdziwym domu. Takim bez awantur, wypełnionym miłością oraz bezpieczeństwem. Fundacja Happy Kids swą misją uczyniła spełnienie tych marzeń. W jaki sposób?

Od początku swej działalności tworzy i prowadzi Rodzinne Domy Dziecka. W domach tych pracują Rodzice Zastępczy, którzy z poświęceniem i oddaniem wykonują ten bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Domy, które tworzy fundacja, stają się dla porzuconych dzieci namiastką naturalnej rodziny, dają azyl, przywracają poczucie bezpieczeństwa i wiarę w siebie.

Do tej pory powstało 13 Rodzinnych Domów Happy Kids.

W planach są kolejne – bowiem w Polsce jeszcze bardzo wiele dzieci czeka na swój prawdziwy Dom.

Przekazując nam darowiznę, pomagasz tworzyć i prowadzić Rodzinne Domy Dziecka, wspierasz leczenie i rehabilitację naszych niepełnosprawnych Podopiecznych, bierzesz udział w organizacji letniej akcji Happy Bus, która jest kierowana do ubogich dzieci z małych miejscowości.

Twoja pomoc ma wielkie znaczenie – pomaga zmieniać świat.

 Partnerzy strategiczni