Każde dziecko zasługuje na bezpieczny dom i kochających rodziców..

Przekaż 1,5% swojego podatku i pomóż dzieciom pozostać dziećmi..

KRS 0000133286

Twój 1,5% ma ogromną moc!

Dzięki Twojemu wsparciu możemy pomagać dzieciom. Aktualnie w 18 naszych domach przebywa 150 podopiecznych, w 17 z niepełnosprawnościami. Każdego dnia wspieramy dzieci będące pod naszą opieką zapewniając im: opiekę medyczną, rehabilitację, pomoc psychologiczną, wypoczynek letni i zimowy, domy dopasowane do ich potrzeb, samochody spełniające wymagania, dostęp do dodatkowej edukacji, możliwość rozwoju pasji.

W 2024 ruszamy również z programem usamodzielnień, którego celem jest dodatkowe wsparcie nastolatków wkraczających w dorosłość, aby weszli w nią odpowiedzialnie i w pełni świadomie.

Dla każdego z naszych podopiecznych Twój 1,5% podatku oznacza coś innego, ale jest tak samo ważny. Dzięki niemu Lena będzie miała zapewnioną opiekę psychologiczną, Jakub i Marek wyjadą na wymarzone zgrupowanie piłkarskie, Oliwia zrobi wymarzone prawo jazdy, Ania i Kamila będą mogły kontynuować rehabilitację. A to tylko garstka z potrzeb, które mają dzieci.  

Dlaczego prosimy Cię o pomoc?

Prowadzenie 18 rodzinnych domów dziecka i opieka nad 150 dziećmi to ogromne wyzwanie i wydatki. Środki publiczne, z których finansowane są nasze działania nie są wystarczające. Aby w pełni zadbać o naszych podopiecznych potrzebujemy dodatkowego wsparcia. 

Twojego wsparcia..

Zmieniaj z nami pieczę zastępczą!

Pobierz raport, podpisz petycję i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji Happy Kids. 

Dzięki tym 3 prostym krokom realnie wpłyniesz na rzeczywistość dzieci z pieczy zastępczej. 

Program e-Pity Copyright 2023-2024 e-file sp. z o.o. & Program e-pity by e-file