Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, mającą na celu dostarczenie domu osieroconym dzieciom i aktywne wspieranie ich na drodze do usamodzielnienia się.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

W tej witrynie znajdują się skrypty Google Analytics i Hotjar, mające na celu przybliżyć nam wykorzystanie witryny i poziom zainteresowania użytkowników. 

Z kim dzielimy się danymi

Dane zebrane podczas korzystania z witryny wykorzystywane są wyłącznie przez naszą witrynę i wtyczki do niej podłączone. Jeśli osadzimy ramkę / obiekt iframe na naszej witrynie, to dane tam wprowadzone podlegają regulacjom podmiotu, od którego ramka ta pobiera dane. Przykładowo, ramka wyświetlająca widget zbiórki SiePomaga będzie przetwarzać wprowadzone do niej dane według własnej polityki prywatności, która jest dostępna na ich stronie.