Strona główna   »   Aktualności   »   Dziękujemy za protezę dla Andżeliki!

Dziękujemy za protezę dla Andżeliki!

and2

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż Andżelika ma już protezę!

Dzięki Wam zebraliśmy aż 30 tysięcy zł!

 

Dziewczynka ma 3 lata. W wakacje straciła rączkę.
Nasza Fundacja włączyła się w zbiórkę pieniędzy na jej leczenie. Udostępniliśmy specjalne konto, na które można było wpłacać pieniądze, cały czas czuwamy nad procesem leczenia i rehabilitacji Andżeliki. Razem z jej Mamą jeździmy do Poznania, Gliwic i innych klinik, gdzie dziewczynka może uzyskać pomoc.
Dzięki całej rzeszy dobrych ludzi Andżelika ma wreszcie protezę. Jej części zostały zakupione w Niemczech i zmontowane w Murowanej Goślinie w pracowni Ortopartner. Łączne koszty oszacowano na ponad 12 tysięcy złotych. Z pozostałych pieniędzy będziemy mogli  opłacić jej rehabilitację i odłożyć środki na kolejną protezę, która będzie potrzebna, gdy Andżelika urośnie.
Proteza to tylko substytut, jednak bardzo istotny. Pozwoli walczyć – jako przeciwwaga dla prawej strony – z ryzykiem skrzywienia kręgosłupa. Dodatkowo posiada ruchomy łokieć.
Dziewczynka i jej rodzice są przeszczęśliwi. W ich imieniu przekazujemy gorące podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zmiany życia tej małej dziewczynki.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

To zdjęcie zostało wykonane tuż po założeniu protezy. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej radosnej chwili

angelika__protezą_2_konwers

 

 

 

 

 

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni