Happy Apka

Dobre Zakupy = Szczęśliwe Dzieci

Codziennie robisz zakupy. Te w osiedlowym sklepie, ale i w Internecie. Zamawiasz do domu jedzenie. A gdyby tak płacąc za te usługi automatycznie część Twojego rachunku mogła komuś pomóc? Sprawić, że spełni się marzenie dziecka? To możliwe! Zapraszamy do Aplikacji Fundacji Happy Kids!

Fundacja Happy Kids razem z platformą Dobre Zakupy przygotowała specjalną aplikację zakupową, dzięki której robiąc zakupy i płacąc za nie jak zwykle, pomożesz dzieciakom z naszych Rodzinnych Domów Dziecka!

Jak to zrobić?

  1. Pobierz Apkę
  2. Podepnij swoją kartę
  3. Płać u ponad 1700 partnerów i bez wysiłku spełniaj marzenia dzieci! Allegro, Booking, Mediaexpert, Pyszne.pl – oni już są w Apce.

Ty płacisz za zakupy dokładnie tyle, co zawsze. Ale procent od Twoich wydatków trafia do Fundacji Happy Kids. Bez żadnej dopłaty z Twojej strony? Tak. „Zwrotkę” z rachunku przekazuje nam sprzedawca. Zobacz jak łatwo nieść dobro, robiąc zakupy!

Ty płacisz za zakupy dokładnie tyle, co zawsze. Ale procent od Twoich wydatków trafia do Fundacji Happy Kids.

Tak zupełnie za darmo? Tak! Ty nie płacisz nic, poza swoim rachunkiem za zakupy, a sprzedawca przekazuje nam procent od Twoich zakupów. Zobacz, jak łatwo nieść dobro, robiąc zakupy!