Bilet na Happy Bus – Wakacje dla dzieci z terenów wiejskich

W te wakacje w dwie trasy wyjadą: nasz kochany Ikarus oraz angielski piętrus. KupUJĄC bilet-cegiełkę WSPIERASZ letnią radość 10 000 dzieci, które nie mogą wyjechać na wakacje

Specjalnie dla najmłodszych, których rodziców nie stać na wysłanie swych pociech na wakacje, od dziewięciu lat organizujemy akcję Happy Bus. Główną atrakcją akcji jest duży autobus Ikarus, który przerobiliśmy na mobilny plac zabaw. Autobus nie jest jedyną atrakcją: towarzyszą mu dmuchańce, trampoliny oraz inne aktywności, jak: malowanie twarzy, kącik plastyczny, plecenie afrykańskich warkoczyków, organizowanie gier, zawodów sportowych, pokazów filmów i wiele wiele innych.

Dziećmi opiekują się Wolontariusze z zagranicy, którzy uczą je języka angielskiego. Na przystankach odbywają się warsztaty, których celem jest edukacja w kwestii bezpieczeństwa dzieci na wsi, ich zdrowia oraz higieny.

Happy Bus co roku docierał do ponad 4 000 dzieci. To bardzo dużo, ale w Polsce jest znacznie więcej ubogich wiejskich dzieci, które nie wyjadą nad morze czy w góry. Uważamy, iż każde dziecko zasługuje na radość i wypoczynek. Najmłodsi nie są winni, iż ich rodzice nie mają środków na wakacyjne wojaże.

Wpadliśmy zatem na szalony pomysł, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby najmłodszych. Dzięki wielkiemu sercu i zaangażowaniu firmy PEPCO,  zakupiliśmy w samym sercu Anglii piętrowy czerwony autobus, który, wzorem naszego Ikarusa, jest przerabiany na mobilny plac zabaw. Dzięki temu tegoroczna edycja Happy Busa będzie miała dwie oddzielne trasy, co oznacza, że będziemy bawić się z około 10 000 dzieci!

Bardzo serdecznie chcemy zaprosić Was do udziału w organizacji tej akcji. Wsparcie finansowe pomoże nam wyremontować nowy autobus, zmodernizować dotychczasowy, zakupić paliwo, materiały plastyczne i sportowe, zapewnić posiłki oraz napoje dla dzieci.

To łączne koszty około 100 000 zł, jednak po drugiej stronie wagi są bezcenne uśmiechy tysięcy dzieci, które otrzymają kilka dni wakacyjnej beztroski.

Każda wpłata to wielka pomoc i tysiące uśmiechów dzieci, które czekają na Happy Busa. Zachęcamy do zakupu biletów-cegiełek, wspierających naszą akcję.
dzięki waszemu wsparciu zabawa z dziećmi jest bezpłatna

Jak kupić bilet?

Wpłać określoną kwotę na numer konta:

90 2030 0045 1110 0000 0416 6090

z dopiskiem „Bilet Happy Bus 2019”.

 

Oczywiście każda inna kwota będzie również dużym wsparciem w realizacji tego projektu.

Za każdy bilet dziękujemy!