HAPPY BUS 2020

Z miłości do dzieci, Fundacja Happy Kids, od 19 lat, pomaga potrzebującym dzieciom. Otaczamy opieką osierocone maluchy oraz dzieci, które nie mogą wychowywać się w domach rodziców biologicznych. Tworzymy dla nich Rodzinne Domy Dziecka. Rodzinne, bo robimy wszystko, by były wypełnione – od podłogi po sam dach – miłością, ciepłem i dobrem. W ten sposób połączyliśmy wiele rozbitych rodzeństw.

W naszych Rodzinnych Domach dzieci są szczęśliwe i kochane, uczą się i rozwijają swoje pasje. Obecnie prowadzimy 14. Rodzinnych Domów Dziecka. Wspieramy również dzieci chore m.in. onkologicznie, dla których organizujemy zbiórki, pomagamy w rehabilitacji i wyjazdach rekonwalescencyjnych. Nasi Podopieczni to łącznie prawie 4 000 fantastycznych, radosnych dzieci.

 

Happy Bus w 2019 swoim zasięgiem objął ponad 10.000 dzieci wraz z ich rodzicami i starszymi członkami rodzin, mieszkających na terenie woj. łódzkiego oraz województw ościennych. Opiekę nad dziećmi w języku angielskim sprawowali studenci z zagranicy zrekrutowani przy współpracy ze stowarzyszeniem AIESEC, wspierani przez wolontariuszy polskich, z których większość to podopieczni Fundacji HAPPY KIDS, poświęcający część wakacji na pracę charytatywną. Dzięki naszej obecności, dzieci, które nie wyjeżdżały na wakacje, mogły w atmosferze tolerancji, poznać kulturę i zwyczaje innych krajów. Podczas dziewięciu lat w naszej akcji brało udział ponad 50.000 dzieci.

[FMP]

[FMP]Dziękujemy za Twoje wsparcie...[/FMP]