Kup Kartkę na Święta

HK_1920_1080 (003)

Już drugi rok z rzędu Kartka na Święta  wspiera dzieci z rodzinnych domów dziecka Fundacji Happy Kids. Usługa dostępna na www.kartkanaswieta.pl, ma na celu przywracać wiarę dzieci w Świętego Mikołaja i tradycyjne święta. Z każdej sprzedanej kartki 1 zł zostanie przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Happy Kids, a w tym roku także dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy.

Jak zamówić kartkę i wesprzeć dzieciaki z Happy Kids?

  • wejdź na stronę kartkanaswieta.pl
  • wybierz jedną z kartek
  • napisz wiadomość lub wybierz gotowy szablon.
  • kartka zostanie wydrukowana, wysłana pocztą, a Twój bliski znajdzie ją
    w skrzynce pocztowej.

Z „Kartki na Święta” mogą skorzystać rodzice, którzy chcą podtrzymywać wiarę dzieci w Świętego Mikołaja i w jego imieniu odpisać dziecku na listy.  Usługa adresowana jest także do dorosłych, którzy chcą wysłać tradycyjne życzenia świąteczne, łącząc tradycję z epoką cyfrową.

Na stronie  znajdują się, do wyboru, różnorodne motywy kartek – w tym także przygotowane przez dzieci z rodzinnych domów dziecka Fundacji Happy Kids.  Usługa zawiera specjalnie dostosowane  szablony tekstów życzeń – nie tylko dla dzieci, ale również dla mamy, taty, babci czy dziadka.

Kartka na Święta przywraca magię Świąt Bożego Narodzenia i pomaga dzieciom z pieczy zastępczej. Zachęcamy zatem do skorzystania z   usługi i podarowania swoim bliskim oraz podopiecznym Happy Kids magicznych świąt Bożego Narodzenia 2022.