Strona główna   »   Aktualności   »   Razem zawalczmy o zdrowie małego chłopca

Razem zawalczmy o zdrowie małego chłopca

krystian 2b

 

 

Krystian ma dopiero 8 lat, jednak niestety życie doświadczyło go bardziej boleśnie niż niejednego dorosłego. Mimo wszystko Krystian kocha życie i ma dużo wiary. Wiary w to, że wreszcie nadejdzie ten dzień, kiedy jego cierpienia trochę się zmniejszą. Wiary, że wszystkie chore dzieci będą mogły jak najszybciej wyzdrowieć lub chociaż czuć się lepiej. Czasem wydaje się, że to on podtrzymuje na duchu wszystkich dookoła.


Krystian przeszedł bardzo skomplikowane zapalenie płuc, po którym musiał być poddany poważnej operacji (dekortykacja lewego płuca). Rehabilitacja i walka z pooperacyjnymi powikłaniami wykończyła finansowo całą rodzinę. Jednak gdy wszyscy mieli nadzieję, że będzie już dobrze, pojawiła się kolejna poważna choroba- cukrzyca.
Krystian dostał pompę, jednak pomimo niej u chłopca nie można ustabilizować poziomu cukru. Jedynym wyjściem proponowanym przez specjalistów jest nowoczesna pompa insulinowa. Jej zakup wykracza jednak poza możliwości finansowe jego najbliższych.

Wszystkich, którzy chcą pomóc Krystianowi prosimy o wpłaty na konto fundacji: nr rach. bank. 14 1160 2202 0000 0000 3342 4618 . Prosimy o dopisek „Pompa dla Krystiana”.

Już teraz dziękujemy w imieniu Krystiana

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni