Strona główna   »   Aktualności   »   Zapraszamy na charytatywny maraton Zumba Fitness i Salsation!

Zapraszamy na charytatywny maraton Zumba Fitness i Salsation!

czesc_plakatu_kompres

Zapraszamy na maraton, w trakcie którego zadbasz o swoje ciało i pomożesz dzieciom!

 

10 czerwca, 2017 r.

Łódź, Atlas Arena
(na Maraton wchodzimy wejściem nr 3, przez tzw. Fosę – czyli wejście na dole)
ul. Bandurskiego 7
godz. 16.00-19.00

koszt: 30 zł

Wjazd na parking od ul. Unii Lubelskiej
 

Ćwiczymy dla dzieci!

Zbieramy środki dla osieroconych dzieci – chcemy stworzyć dla nich  kolejny Rodzinny Dom Dziecka.
Zapraszamy do udziału! To świetna zabawa i setki spalonych kalorii.

Tańcz, skacz i pomagaj!

 

Maraton poprowadzą prawdziwe gwiazdy wśród instruktorów!

 

Bilety można zakupić:

1. U instruktorów
2. w biurze Fundacji Happy Kids: Łódź, ul. Widzewska 22 (607 196 915, zaneta.pawlowska@happykids.org.pl)
3. W dniu maratonu, na miejscu
plakat-maraton_kompres
Instruktorzy:
Michał Dudek
Zumba instruktor, Aqua Zumba instruktor oraz Kids&junior Zumba instruktor. Instruktaż zrobił w USA, gdzie są najlepsi instruktorzy i skąd pochodzi Zumba. Ukończył ACE oraz AFAA czyli American Council on Exercise i Aerobics&Fitness Association of America. Zumba fitness zajmuje się od 5 lat. Na jego zajęciach tygodniowo tańczy i spala kalorie 200 osób
 
Dominik Sochacki
Instruktor Salsation®, tancerz z zamiłowania, który od wielu lat jest związany z tańcem. Jego przygoda zaczęła się 8 lat temu od tańca towarzyskiego, który pokochał i stal się jego pasją. Przez lata rozwijania swojej pasji tanecznej, poznał także Salsę Solo, która stała się jego drugą miłością. Pozytywnie pokręcony z mnóstwem energii, jego zajęcia przyciągają tłumy miłośników Salsation.
 
Agnieszka Horna-Gwarczyk
Jest instruktorem Zumby od ponad roku, prowadzi zajęcia w Ozorkowie, chętnie bierze udział we wszelkich imprezach charytatywnych. Pełna pasji, uśmiechu, pozytywnej energii. Zumba to jej pasja, styl życia i codzienność.
 
Sylwia Bartczak
Sylwia mówi o sobie tak: ZUMBA Fitness to dla mnie idealne połączenie – Mogę robić to co sprawia mi ogromną przyjemność jednocześnie doskonale się bawiąc w doskonałym towarzystwie.
Przygodę z tańcem rozpoczęłam blisko 3 lata temu. Od tego czasu z ogromną siłą i motywacją staram się wciąż poszerzać wiedzę i umiejętności pracując z najlepszymi! Nieustannie zaskakując samą siebie
 
Angelika Orzechowska
Tancerka, instruktorka pełna energii i optymizmu, zakochana w Salsation™. Na zajęciach z wielką chęcią zaraża pozytywną energią i miłością do tańca.
Studentka Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła już w dzieciństwie na zajęciach z tańca towarzyskiego. Po pewnym czasie zaczęła trenować Dancehall i to właśnie w tej technice się zakochała. Specjalizuje się w stylach kobiecych. Jednak dla niej każda technika tańca jest warta uwagi. Dlatego szkoli się w różnych stylach. Jest tancerką grupy pokazowej Ladies Squad. Uwielbia pracę z dziećmi. Oprócz tańca Angelika zajmuje się także animacją czasu wolnego. W wolnych chwilach uwielbia jeździć konno.
 
 

 

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni