fbpx

Jak możesz pomóc?

Jak możesz nam pomóc?

  1. Przekaż swoją cegiełkę na budowę Rodzinnego Domu Pomocy Spoełcznej za pomocą Siepomaga.pl

2. Wpłać datek korzystając z opcji chatbota. Możesz to zrobić wchodząc na naszego Facebooka i klikając „Wyślij wiadomość” lub klikając w przycisk: widżet Donateo

Podsumowanie zbiórki w sklepach Auchan poprzez aplikację Donateo

Blisko 900 tysięcy zł na rzecz Fundacji Happy Kids zebrano w sklepach sieci Auchan dzięki mikrodonacjom bezgotówkowym. Zbiórka zrealizowana w październiku i listopadzie br. za pomocą aplikacji Donateo, miała na celu zgromadzenie funduszy na budowę Rodzinnego Domu Pomocy Społecznej dla podopiecznych fundacji.

Dzięki hojności klientów sieci Auchan blisko 900 tysięcy złotych zasili budowę pierwszego w Polsce Rodzinnego Domu Pomocy Społecznej (RDPS) dla pełnoletnich podopiecznych fundacji, zmagających się z dysfunkcjami i niepełnosprawnościami, którzy po ukończeniu 25 roku życia, zmuszeni są opuścić domy dziecka. W domu, który powstaje w Opatowie zamieszka ośmioro młodych podopiecznych fundacji wraz z dwójką opiekunów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na remont budynku, w tym utworzenie wewnętrznego podziału pomieszczeń, przystosowanie ich do potrzeb mieszkańców, prace wykończeniowe oraz wyposażenie – także specjalistyczne.

Dziękujemy za okazane zaufanie oraz pomoc!

Facebook
Twitter
LinkedIn