Każde dziecko zasługuje
na bezpieczny dom i kochających rodziców...

Przekaż 1,5% podatku i pozwól dzieciom pozostać dziećmi.

Jeśli chcesz pomóc inaczej: zostać rodziną zastępczą, wolontariuszem, wesprzeć nas finansowo lub w inny sposób, napisz na adres: biuro@happykids.ngo

Jak pomagamy w rodzinnych domach dziecka?

Dzięki Twojemu wsparciu możemy pomagać dzieciom. Aktualnie w 18 naszych domach przebywa 150 podopiecznych, w 17 z niepełnosprawnościami. Każdego dnia wspieramy dzieci będące pod naszą opieką zapewniając im: opiekę medyczną, rehabilitację, pomoc psychologiczną, wypoczynek letni i zimowy, domy dopasowane do ich potrzeb, samochody spełniające wymagania, dostęp do dodatkowej edukacji, możliwość rozwoju pasji.

W 2024 ruszamy również z programem usamodzielnień, którego celem jest dodatkowe wsparcie nastolatków wkraczających w dorosłość, aby weszli w nią odpowiedzialnie i w pełni świadomie.

Dla każdego z naszych podopiecznych Twój 1,5% podatku oznacza coś innego, ale jest tak samo ważny. Dzięki niemu Lena będzie miała zapewnioną opiekę psychologiczną, Jakub i Marek wyjadą na wymarzone zgrupowanie piłkarskie, Oliwia zrobi wymarzone prawo jazdy, Ania i Kamila będą mogły kontynuować rehabilitację. A to tylko garstka z potrzeb, które mają dzieci.

Dlaczego prosimy Cię o pomoc?

Prowadzenie 18 rodzinnych domów dziecka i opieka nad 150 dziećmi to ogromne wyzwanie i wydatki. Środki publiczne, z których finansowane są nasze działania nie są wystarczające. Aby w pełni zadbać o naszych podopiecznych potrzebujemy dodatkowego wsparcia.


Twojego wsparcia..

Zmieniaj z nami pieczę zastępczą!

Pobierz raport, podpisz petycję i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji Happy Kids.
Dzięki tym 3 prostym krokom realnie wpłyniesz na rzeczywistość dzieci z pieczy zastępczej.

Pobierz raport na temat
pieczy zastępczej

Podpisz petycję i realnie
wpłyń na zmiany w pieczy zastępczej

Przekaż 1,5% podatku

Program e-pity Copyright 2023-2024 e-file sp. z o.o. sp. k