Strona główna   »   Aktualności   »   Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni…

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni…

DSCF0739

Wakacje to pora wyjazdów, rozjazdów, urlopów od siebie i do… siebie. Rodzice zastępczy prowadzący rodzinne domy fundacji tak planują wakacje, aby wychowankowie optymalnie wykorzystali  czas na wypoczynek, rozwój, podreperowanie zdrowia, uspołecznianie w różnych środowiskach, kontakty z rodzinami pochodzenia. Sami też rozkoszują się  bezcennym czasem dla siebie, dla własnego rozwoju i higieny umysłowej oraz emocjonalnej. Bo przecież pracują w trybie całodobowo-miesięcznie-rocznym, sprawując opiekę nad przeciętnie nieprzeciętną gromadą dziesięciorga dzieci. Ładują akumulatory i odreagowują codzienne stresy.

Naszych podopiecznych będzie można w te wakacje spotkać w drodze do Włoch, ale nie tych pod Warszawą :), na plażach Władysławowa, Dźwirzyna, Kamienia Pomorskiego, Dziwnówka, Wicia, Zalewu Sulejowskiego, żeglujących po jeziorach mazurskich, przemierzających rowerami tereny Opolszczyzny (Suchy Bór i Jarnołtówek), na turnusach rehabilitacyjnych w Głazie, Rafałówce i Rogowie. Niektórych można spotkać na Przystankach Happy Busa, gdzie pracują charytatywnie na rzecz innych dzieci.

Tak atrakcyjne wyjazdy na całe wakacje są możliwe dzięki hojności Sponsorów i Przyjaciół fundacji, wśród których jest Fundacja Tesco Dzieciom oraz indywidualni Patroni. Wszystkim serdecznie dziękujemy :)

Fotorelacja wakacyjna

Dodaj komentarzPartnerzy strategiczni